Masaż leczniczyMasaż leczniczy / sportowy

Wykonywany na profesjonalnym stole do masażu przy użyciu odpowiednich technik spełnia następujące funkcje:
- rozgrzewającą (przygotowuje do treningu czy zawodów)
- regenerującą (przyspiesza powrót organizmu po dużym wysiłku do stanu wyjściowego)
- leczniczą (wspomaga leczenie urazów powstałych podczas wysiłku fizycznego, zapobiega zrostom mięśniowym, rozluźnia napięte mięśnie)

Masaż sportowy w swoich technikach podobny jest do klasycznego masażu leczniczego. Wykonywany jest jednak zdecydowanie silniej i energiczniej.

Polecany dla osób, które są przetrenowane lub mają dolegliwości bólowe takiej jak: ból szyi, pleców, głowy, słaba zdolność koncentracji itp.

 

MMasaż sportowyasaż sportowy

Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągniecie maksymalnych wyników sportowych, jak i usuniecie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym.  Celem tego masażu jest rozgrzewka, usunięcie przemęczenia spowodowanego intensywnym wysiłkiem fizycznym, usunięcie zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacja powstałych kontuzji. Wykorzystywany jest jako środek pomocniczy w profesjonalnych programach treningowych. Pozwala lepiej przygotować ciało sportowca do wysiłku fizycznego. Zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. Masaż sportowy jest zalecany zarówno sportowcom zawodowym, jak również powinni korzystać z niego sportowcy - amatorzy, dla osiągnięcia lepszych rezultatów i poprawę samopoczucia.

 

By zapewnić komfort podczas zabiegu, masaże wykonywane są na profesjonalnym stole do masażu.

Stół do masażu